W naszej ofercie także PRZEDŁUŻANIE RZĘS METODĄ 1:1 i 2:1MEZOKOTKAJL MONOJONOWY ZE ZŁOTEM  W TERAPII ANTI-AGING

STOSOWANA TECHNOLOGIA TYLKO W SO-SOFT!

 W laboratoriach Inwex oraz Invex Remedies opracowana została zaawansowana technologia monojonowa polegająca na rozbijaniu struktur minerałów takich jak złoto, srebro ,krzem do pojedynczych jonów (monojonów). Pozyskiwane dzięki tej technologii cząstki minerałów, są ponad dziesięciokrotnie mniejsze, niż dotychczas stosowane w farmakologii i kosmetologii nanocząsteczki. Monojony złota mają rozmiar 0,2 nm, srebra 0,2 nm, natomiast krzemu 0,24 nm.
Wiele substancji chemicznych, w tym nanocząsteczkowych, ma skłonność do tworzenia się tzw. klastrów-skupisk cząstek. Zjawisko to utrudnia przenikanie pierwiastków przez błony komórkowe i wywołanie zamierzonego efektu. Opatentowana przez nas technologia monojonowa umożliwia wyeliminowanie tego zjawiska, a tym samym zwiększenie skuteczności w przenikaniu substancji aktywnej.

mezojpg

Koktajl zawiera złoto monojonowe, które stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny, rozświetla skórę, redukuje zmarszczki. Krzem organiczny silnie regeneruje, doskonale łagodzi podrażnienia, nawilża, jest niezbędny w procesie odbudowy kolagenu, odpowiedzialnego za młody wygląd skóry. Witamina C jest znakomitym antyoksydantem,zabezpiecza komórki skóry przed degradacją przez wolne rodniki, rozjaśnia przebarwienia,poprawia elastyczność naczyń krwionośnych, ma istotny wpływ na syntezę kolagenu i elastyny oraz regenerację tkanki łącznej. 


Bogini w bikini

Od 1 marca wspólnie z naszymi partnerami (Dietetyk kliniczny Martyna Szymańska, Siłownia FitPoint, Piękni i zdrowi Fitness Club oraz So-soft)
ruszamy z akcją BOGINI W BIKINI.
To 3 miesięczny program odchudzania i kształtowania nowych nawyków żywieniowych i sylwetki pod okiem specjalistów. 
W programie : dietetyk kliniczny, 2 siłownie i trenerzy indywidualni, pakiety dopasowanych zabiegów.

Nie czekaj - zmień się na dobre i zostań Boginią w bikini!!!
IMG_1148 1jpg

Pakiet Standar- czas trwania 3 miesiące: 

dietetyk kliniczny Martyna Szymańska - 7 wizyt, pomiar i analiza składu ciała, jadłospis żywieniowy z listą zakupów i przepisami, prowadzenie na bieżąco.

- indywidualnie opracowany trening wraz z 1h pokazową na siłowni FitPoint w Bielawie lub Piękni i zdrowi Fitness Club w Dzierżoniowie. Dla Pań, które nie lubią siłowni trener opracuje indywidualny program do ćwiczeń domowych lub w plenerze.  

- pakiet dopasowanych zabiegów w So-soft–  6 x lipolaser, lub 3 x fala radiowa+3 x lipolaser, lub 3 x kriolipioliza lub inne w zależności od potrzeb.

 

Pakiet Premium - czas trwania 3 miesiące:

-dietetyk kliniczny Martyna Szymańska - 7 wizyt,  pomiar i analiza składu ciała, jadłospis żywieniowy z listą zakupów i przepisami, prowadzenie na bieżąco.

- indywidualnie opracowany trening wraz z 1h pokazową na siłowni FitPoint w Bielawie lub Piękni i zdrowi Fitness Club w Dzierżoniowie plus karnet na siłownię (wstęp 3 razy w tygodniu). Dla Pań, które nie lubią siłowni trener opracuje indywidualny program do ćwiczeń domowych lub w plenerze. 

- pakiet zabiegów w So-soft - łączenie kilku zabiegów dla lepszego efektu - 8 x lipolaser lub 4 x fala radiowa+ 4 x lipolaser, lub 4 x fala radiowa + 4 x liposukcja ultradźwiękowa, łączenie z kriolipolizą lub inne w zależności od potrzeb.


KRIOLIPOLIZA -

JEDYNE URZĄDZENIE W DZIERŻONIOWIE, tylko w So-Soft!

Kriolipoliza to naukowo potwierdzona jako bezpieczna i nieinwazyjna metoda pozwalająca na redukcję miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Amerykańscy naukowcy odkryli, iż komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na niską temperaturę, niż otaczające je struktury jak skóra, nerwy czy mięśnie. Pozwoliło to na opracowanie skutecznej metody selektywnego usuwania komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. Działanie może być porównywalne z klasycznymi zabiegami liposukcji, jednak jest o wiele bezpieczniejsze i nie wymaga rekonwalescencji.

Efekty widoczne są nawet po 1 zabiegu ( redukcja tkanki tłuszczowej o ok. 25%), jednak zaleca się serię ok. 3, aby widocznie zredukować tkankę tłuszczową z trudnych obszarów. Pierwsze rezultaty widoczne są po ok. 3-6 tygodni. Czas trwania 30-60 minut.


NOWOŚĆ - mocny lifting skóry z wykorzystaniem fali radiowej, dermapena i mezokoktajlu

Dermapen Lift RF - to mocny lifting skóry wykorzystujący 3 metody liftingu skóry - falę radiową, mezoterapię mikroigłową oraz mezokoktajl w 1 zabiegu.

Skuteczność procedury porównywana jest do zabiegu laserem frakcyjnym, a dodatkowo nie ma poparzeń skóry i na drugi dzień można wyjść z domu bez większych widocznych zmian. Zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w serii co 10-14 dni, można też wykonywać zabieg 1 raz w miesiącu.

Po zabiegu widoczny jest wyraźny wzrost napięcia skóry, zmniejszenia blizn potrądzikowych, a także dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry.
Zabieg zalecany jest do:

  • redukcji zmarszczek
  • poprawy konturów twarzy
  • poprawy jędrności i elastyczności skóry
  • zmniejszenia blizn potrądzikowych
  • głębokiego odżywienia i nawilżenia skóry
  • zmniejszenie widoczności rozstępów