Od 1 marca wspólnie z naszymi partnerami (Dietetyk kliniczny Martyna Szymańska, Siłownia FitPoint, Piękni i zdrowi Fitness Club oraz So-soft)
ruszamy z akcją

BOGINI W BIKINI

To 3 miesięczny program odchudzania i kształtowania nowych nawyków żywieniowych i sylwetki pod okiem specjalistów. 
W programie : dietetyk kliniczny, 2 siłownie i trenerzy indywidualni, pakiety dopasowanych zabiegów.

Nie czekaj - zmień się na dobre i zostań Boginią w bikini!!!
IMG_1148 1jpg

Pakiet Standard - czas trwania 3 miesiące:

- dietetyk kliniczny Martyna Szymańska - 7 wizyt, pomiar i analiza składu ciała, jadłospis żywieniowy z listą zakupów i przepisami, prowadzenie na bieżąco.

- indywidualnie opracowany trening wraz z 1h pokazową na siłowni FitPoint w Bielawie lub Piękni i zdrowi Fitness Club w Dzierżoniowie. Dla Pań, które nie lubią siłowni trener opracuje indywidualny program do ćwiczeń domowych lub w plenerze.  

- pakiet dopasowanych zabiegów w So-soft– 6 x lipolaser, lub 3 x fala radiowa+3 x lipolaser, lub 3 x kriolipioliza lub inne w zależności od potrzeb.

 

Pakiet Premium - czas trwania 3 miesiące:

-dietetyk kliniczny Martyna Szymańska - 7 wizyt, pomiar i analiza składu ciała, jadłospis żywieniowy z listą zakupów i przepisami, prowadzenie na bieżąco.

- indywidualnie opracowany trening wraz z 1h pokazową na siłowni FitPoint w Bielawie lub Piękni i zdrowi Fitness Club w Dzierżoniowie plus karnet na siłownię (wstęp 3 razy w tygodniu). Dla Pań, które nie lubią siłowni trener opracuje indywidualny program do ćwiczeń domowych lub w plenerze.

- pakiet zabiegów w So-soft - łączenie kilku zabiegów dla lepszego efektu - 8 x lipolaser lub 4 x fala radiowa+ 4 x lipolaser, lub 4 x fala radiowa + 4 x liposukcja ultradźwiękowa, łączenie z kriolipolizą lub inne w zależności od potrzeb.