Infuzja tlenowa - mezoterapia czystym tlenem

Infuzja tlenowa to nowa nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje na hiperbarycznym tlenie, za pomocą którego wprowadza się skoncentrowane składniki aktywne dobierane indywidualnie od potrzeb klienta ( m.in. kwas hialuronowy, antyoksydanty, witaminy czy retinol i peptydy). 

Przy użyciu aerografu, nawiewa się na skórę czysty tlen, który dotlenia ją oraz poprawia mikrokrążenie. Dzięki temu cera staje się rozświetlona oraz nabiera kolorytu. Metoda pozwala na wtłaczaniu selektywnie dobranych składników do najgłębszych warstw naskórka. Zabiegi z zastosowaniem hiperbarycznego tlenu są niezastąpione w regeneracji, a efekty napiętej skóry stają się widoczne już po pierwszym zabiegu. 

Zabiegi infuzji tlenowej można wykonywać nie tylko na twarzy (także na powieki i usta), ale też na ciele i skórze głowy. Infuzja tlenowa daje doskonałe efekty na szyi, dekolcie czy dłoniach.

Może być to doskonały zabieg jednorazowy, tzw. bankietowy.
W celu osiągnięcia trwałego efektu zalecane jest wykonanie serii 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni. 

Wskazania: 

  • profilaktyka procesów starzenia, utraty nawilżenia i jędrności skóry
  • wspomagająco w terapii trądziku
  • poprawa stanu i kondycji skóry
  • świeży, promienny wygląd
  • stymulacja procesów regeneracyjnych skóry
  • zwiększenie odporności na działanie czynników zewnętrznych
  • doskonały zabieg przed wielkim wyjściem

FOTOODMŁADZANIE

Fotoodmładzanie twarzy jest zabiegiem, który nie tylko poprawia zewnętrzny wygląd skóry, ale także leczy ją. 

Metoda footoodmładzania polega na biostymulacji tkanek i ma wiele zalet - działa rewitalizująco, tonizująco i rozjaśniająco, przywraca cerze zdrowy koloryt. 

Laserowe odmładzanie skóry sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Zabieg wpływa również na poprawienie gęstości skóry.

Światło IPL pozwala na odmłodzenie skóry przez oddziaływanie na fibroblasty, które odpowiedzialne są za aktywację procesu odbudowy kolagenu. 

Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi: skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona.

Serie zabiegów wykonywane raz w roku są bardzo skuteczne w zagęszczeniu i poprawie jakości skóry.

Fala Radiowa na ciało i twarz

Fala radiowa pozwala wykonywać zabiegi odmładzające bez użycia skalpela. Działa na różne problemy skóry, takie jak zmarszczki, odmładzanie lub cellulit.

Działanie urządzenia polega na dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektrycznej. Dociera ona do każdego punktu w skórze, powodując wytworzenie energii cieplnej, stymulującej wewnętrzne jony w organizmie. Fala elektryczna przyspiesza ruch cząsteczek koloidu, powoduje drgania lub tarcie, wytwarzając energię cieplną. 

Ogrzanie tkanki kolagenowej do 45 – 60 stopni powoduje kurczenie się, stymulując tkankę do wytwarzania większej ilości kolagenu, zapełniającego wolne miejsca powstałe na skutek skurczenia lub utraty białek kolagenowych. 

Prowadzi to do odnowienia powierzchni skóry, gładkości, usunięcia zmarszczek, przywrócenia skórze elastyczności i połysku.

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt:

- lifting bez skalpela

- redukcja podwójnego podbródka

- opóźnienie procesów starzenia

- niwelowanie cieni pod oczami

- spłycenie zmarszczek

- poprawa elastyczności i napięcia skóry


Mocny lifting skóry z wykorzystaniem fali radiowej, dermapena i mezokoktajlu

Dermapen Lift RF - to mocny lifting skóry wykorzystujący 3 metody liftingu skóry - falę radiową, mezoterapię mikroigłową oraz mezokoktajl w 1 zabiegu

Skuteczność procedury porównywana jest do zabiegu laserem frakcyjnym, a dodatkowo nie ma poparzeń skóry i na drugi dzień można wyjść z domu bez większych widocznych zmian. 

Zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w serii co 10-14 dni, można też wykonywać zabieg 1 raz w miesiącu. 

Po zabiegu widoczny jest wyraźny wzrost napięcia skóry,  redukcji zmarszczek, zmniejszenia blizn potrądzikowych, a także dogłębne odżywienie i nawilżenie skóry. 

Ostateczny efekt odmłodzenia i spłycenia zmarszczek i blizn uzyskuje  się 

po 3 miesiącach.