KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza to naukowo potwierdzona jako bezpieczna i nieinwazyjna metoda pozwalająca na redukcję miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Amerykańscy naukowcy odkryli, iż komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na niską temperaturę, niż otaczające je struktury jak skóra, nerwy czy mięśnie. Pozwoliło to na opracowanie skutecznej metody selektywnego usuwania komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. Działanie może być porównywalne z klasycznymi zabiegami liposukcji, jednak jest o wiele bezpieczniejsze i nie wymaga rekonwalescencji.

Efekty widoczne są nawet po 1 zabiegu ( redukcja tkanki tłuszczowej o ok. 25%), jednak zaleca się serię ok. 3, aby widocznie zredukować tkankę tłuszczową z trudnych obszarów. Pierwsze rezultaty widoczne są po ok. 3-6 tygodni. Czas trwania 30-60 minut. 

Obszary zabiegowe:

- brzuch

- boczki

- uda

- pośladki

- dolna partia bioder

- górna parta ud

- wewnętrzna strona ud

Zabieg wykonuje się w odstępach 6-8 tygodni, optymalnie co 45 dni. Zaleca się picie dużej ilości wody oraz podjęcie ćwiczeń fizycznych dla uzyskania lepszego efektu. Kriolipoliza nie jest jednak metodą leczenia otyłości. 


Lipolaser

Lipolaser to urządzenie tzw. zimnego lasera, emitujące falę świetlną o długości 650 nm wykorzystywaną do nieinwazyjnego zmniejszania nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Jest laserem mającym wpływ na metabolizm komórek  i przepuszczalność błony komórkowej, rozpoczyna proces lipolizy i rozpad trójglicerydów na kwasy tłuszczowe i glicerol, które następnie metabolizowane są przez wątrobę i usuwane z organizmu.
Zaleca się łączenie z innymi zabiegami dla wzmocnienia efektu ( fala radiowa, liposukcja ultradźwiękowa).  W trakcie kuracji zalecana jest aktywność fizyczna, picie dużej ilości wody oraz umiarkowana dieta.
Ilość zabiegów 6-10, 2-3 razy w tygodniu, czas trwania ok. 10-30 min. w zależności od grubości tkanki. 

Liposukcja ultradźwiękowa

To nieinwazyjna metoda wykorzystywana do zmniejszania nagromadzeń tkanki tłuszczowej poprzez rozbicie tkanki tłuszczowej  za pomocą mechanicznej kawitacji ultradźwiękowej. Uwolnione w ten sposób tłuszcze transportowane są  przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby.
 Wskazania: 
- wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
- likwidacja cellulitu
- odżywienie i poprawa ukrwienia skóry
- likwidacja obrzęków
W trakcie kuracji zalecana jest aktywność fizyczna, picie dużej ilości wody oraz umiarkowana dieta.   Zaleca się łączenie z innymi zabiegami dla wzmocnienia efektu ( fala radiowa, lipolaser). 
Zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów co 2-3 dni, zabieg trwa ok. 10-15 minut.

Fala radiowa na ciało

Zastosowanie FALI RADIOWEJ na ciało

  • zmniejszenie tkanki tłuszczowej
  • ujędrnienie ciała
  • podniesienie pośladków
  • wysmuklenie talii, zmniejszenie obwodu brzucha i tzw. boczków
  • likwidacja "luźnej" skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud
  • likwidacja cellulitu i rozjaśnienie rozstępów
Zabiegi na ciało polegają na penetracji fal radiowych do głębokich warstw tkanki tłuszczowej. Podgrzanie tłuszczu zawartego w komórkach tłuszczowych do 60C powoduje lipolizę, co w połączeniu z obkurczaniem rozciągniętej wypełnionej tłuszczem skóry daje wyjątkowo skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Obwód brzucha, bioder, talii, kolan zmniejsza się. Na udach, pośladkach wygładzają się zmiany cellulitowe. Zabieg zwiększa cyrkulacje krwi, relaksuje mięśnie głębokie i poprzeczne, zwiększa jędrność i elastyczność skóry. Sylwetkę można nie tylko wysmuklić, ale wymodelować.

Brzuch - doskonały zabieg dla pań po ciąży oraz w trakcie odchudzania i po odchudzaniu.

Uda - doskonały zabieg antycellulite na uda dający szybki i trwały efekt.

SERIA 5-10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu.  TRWAŁOŚĆ  DO  KILKU LAT !